czwartek, 15 stycznia 2015

Zegary prosto z Kina..

Ponoć na dobrym filmie nie czujemy upływu czasu,  na pewno też dzięki mnie szpule użyte do produkcji zegarów Cinema Clock też tego upływu nie poczują, jestem takim trochę podróżnikiem w czasie.
Bo przecież część z tych szpuli pamięta Czas Apokalipsy w Kinie Moskwa, część z nich Akademie Pana kleksa w Kinie Femina, a jeszcze inne Pochodzą z kin z całej polski.
Część szpuli użytych jest zdecydowanie wyjątkowa i niepowtarzalna, patrz Zegar 20th Century Fox, szpula trafiła przez przypadek do Kinoteki prosto ze stanów, niestety w Polsce nigdy nie była użyta, gdyż miała zupełnie inny system mocowania niż szpulki projektorów europejskich.
Tak więc Szanowny Kliencie bardzo rzadko będą się zdarzać 2 identyczne egzemplarze.
Przypuszczam że nie ma takich zegarów nigdzie na świecie jestem pionierem w tej dziedzinie.
Cześć z zegarów będzie plastikowa, część metalowa, tak zwany czois is jors..
Chciałbym też przestrzec wszelkiego rodzaju pedantów, te zegary to totalny Hand made, więc są widoczne ślady cięcia, klejenia etc, kiedy już wiszą na ścianie jest ok i takie było założenie.
Do każdego zegara dołączam baterię i mam w planach estetyczne opakowanie :),co do wysyłki na pewno dołożę wszelkich starań co to by produkt dotarł cały i zdrowy, reszta w rękach Poczty Polskiej ( wiem są ciężcy ale polska firma)  do niektórych modeli dorzucę też instrukcję wymiany baterii i cukierka oraz miejsce w którym pracowały, lub czekały na pracę :)
Zapraszam do zakupów.

Bartek Osytek
501087733

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz